Impregnaty

IMPREGNATY


  DREWNOCHRON

Impregnat przeznaczony jest do ochronnego i dekoracyjnego malowania przedmiotów drewnianych na zewnątrz pomieszczeń (drzwi, okna, meble ogrodowe, boazerie zewnętrzne, altanki, domki letniskowe, płoty itp.). Chroni drewno przed działaniem czynników atmosferycznych i zabezpiecza przed: sinizną, grzybami, pleśnią i owadami szkodnikami drewna.

Główne zalety:

  • Głęboko penetrujący
  • zastosowanie: budownictwo, dom i ogród
  • Zachowuje naturalny rysunek drewna
  • Nie powoduje korozji w przypadku łączenia drewna z elementami metalowymi (np. gwoździe, okucia metalowe)

KUPRAFUNG

1kg – 15zł brutto
5kg – 50zł brutto
10kg – 130zł brutto

Roztwór 100% 10kg na 400l wody (przy impregnacji metodą kąpieli)

KUPRAFUNG – jest zalecany do zabezpieczania drewna metodą ciśnieniową lub zanurzeniową. Zabezpieczone drewno można stosować wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Elementy zabezpieczone środkiem KUPRAFUNG mogą być stosowane w pomieszczeniach przeznaczonych dla ludzi i zwierząt oraz w magazynach pasz i żywności, pod warunkiem uniemożliwienia bezpośredniego kontaktu użytkowników i produktów z zaimpregnowanym drewnem.

 


Olej do drewna to najlepsze zabezpieczenie dla drewnianych tarasów, pomostów, podłóg i mebli ogrodowych. Jest łatwy w odnawianiu, nie tworzy powłoki. Zapewnia łatwą aplikację i renowację zabezpieczonej powierzchni. Podkreśla naturalne piękno drewno i nadaje mu szlachetny wygląd. Olej skutecznie zabezpiecza przed wodą, wilgocią, zabrudzeniami i promieniowaniem UV.

LAKIEROBEJCA ŻELOWA

Produkt przeznaczony jest do dekoracyjno – ochronnego malowania przedmiotów drewnianych i drewnopochodnych na zewnątrz oraz wewnątrz pomieszczeń.
Transparentna lakierobejca nadaje eleganckie, satynowe wykończenie, podkreślając naturalne usłojenie drewna.
Na zewnątrz: podbitki, płoty, meble ogrodowe, drzwi, okna, elewacje drewniane, altanki, domki letniskowe.
Wewnątrz: drzwi, okna, boazerie.